تلفن: 02146811494 - همراه : 09373636655 - 09124172166

شرکت بتن شیمی اسپادانا

درباره ما

معرفی شرکت 
شرکت بتن شیمی اسپادانا فعال در تولید و توزیع تخصصی انواع افزودنی های بتن و مواد شیمیایی ساختمان، مورد استفاده در صنایع ساختمان سازی، شهرک سازی، سد سازی، تونل سازی، راه سازی و … و تولید بیش از 60 نوع محصول مختلف، خود را متعهد به ارائه محصولات با برترین کیفیت به مشتریان می‌داند و تلاشی روز افزون در راستای نیل به این هدف مهم دارد.

شرکت های گروه بتن شیمی اسپادانا در بخش های تولید و توزیع افزودنی ها و محصولات شیمیایی حوزه ساختمان و مجری کف سازی ،عایق کاری, و ساخت و ساز با ارائه نو آوری, پیشرو راهگشا بوده و هست .

ماموریت شرکت : همراهی با شرکا , ارائه نو آوری و تغییر, پیشرفت, توسعه و ادامه روند بهبودی, ارائه راه حل های مناسب و جلب رضایت مشتریان می باشد.

 

این شرکت از تجربیات شرکت های مختلف در داخل کشور ایران و خارج از کشور استفاده نموده و در این راستا درخصوص عایق کاری با شرکت سویل آیدی وارد همکاری شده است . سویل آیدی با مرکزیت سوئیس و تجربه تولید و اجرایی پنجاه ساله, محصولات و خدمات خود را در ترکیه آغاز کرده است. با اتمام پروژه های بنام در اکثر نقاط دنیا با تولید محصولات مارک دار برای بسیاری از شرکت های عایق کاری در پیشرفت بخش قدم های موثری برداشته است. شرکت سویل آیدی با اتمام پروژه های موفق بین المللی توجه بخش را به خود جلب کرده و یکی از برند های قدرتمند می باشد. از مهمترین اهداف شرکت نوآوری مداوم در بخش می باشد. در عملیا ت های اجرایی ترکیه, شرکت سویل آیدی با استفاده از متخصصین داخلی و خارجی پروژه های پیچیده ایزولاسیون را بر عهده گرفته و حل نموده است.

تونل سازی سویل آیدی بغیر از دو بتون سول براک – تی و کانال زه کشی درین نت, انواع بتون های مورد استفاده در برج ها و بنا های بلند مانند بتون های سبک و بتون های مخصوص پروژه ها و دیگر مصالح ساخت وساز موجود می باشد.

فن آوری راک درین یک سیستم زه کشی تونل یکپارچه است. طی مراحل مونتاژ بدلیل عدم استفاده از اتصالات, از پیامد های ناشی از رانش ها و فشار های منفی محتمل جلوگیری می شود. این خاصیت در پروژه هاس قطار های سریع السیر ضروری است. به جای لاپوشی و اتصال بلوک های خمیده, بتون به طور تکپارچه طراحی و تهیه می شوند در نتیجه از تعدد قطعات جلوگیری می شود و مقاومت محل در مقابل خطرات آتش سوزی افزایش می یابد.

ساخت و ساز بتن شیمی اسپادانا با همکاری شرکت برج سازان آسمان فراز, نسبت به نوع و حجم مشکلات راه حل های ابتکاری ارائه می دهد.

در ساخت پروژه های طرح جدید مسکونی ارائه مجموعه های ارزشی ابتکاری جزو اهداف اصلی می باشد.

این شرکت افتخار داشتن گواهینامه های ISO 9001:2008,(استاندارد مدیریت کیفیت)، ISO 14001:2004 (استاندارد مدیریت محیط زیست)،
ISO OHSAS 18001:2007 (استاندارد مدیریت ایمنی و بهداشت)، سیستم مدیریت یکپارچه (IMS)، مدیریت کیفیت از شبکه ملی کیفیت ایران (IN NET) از مرکز بین‌المللی استاندارد Alliance آمریکا را داشته و تولید محصولات بر اساس ضوابط این استانداردها می‌باشد.
این مجموعه با بهره‌گیری از کارشناسان مجرب برای ارائه هر‌گونه مشاوره فنی و تخصصی در دفاتر مرکزی و کارشناسان کنترل کیفیت (QC) و ناظر در کارخانه برای بهبود هر چه بیشتر کیفیت بهره‌مند می‌باشد.
شرکت بتن شیمی اسپادانا از متقاضیان محترم اخذ نمایندگی در سراسر ایران استقبال می‌نماید و آمادگی همکاری خود را اعلام می‌دارد و توانایی صادرات محصولات خود به منطقه مورد نظر شما را دارد.
چشم انداز
شرکت بتن شیمی اسپادانا در راستای دستیابی به افق های چشم انداز 5 ساله خود در نظر دارد علاوه بر افزایش ظرفیت تولید تا مرتبه بزرگ ترین تولید کننده در خاورمیانه، گستره فعالیت‌های خود را تا صادرات و تعامل با کلیه شرکت‌های تولیدی و عرضه کننده در سطح کشور و عرصه بین الملل افزایش دهد.هدف ما ارائه مجموعه‌ای از عالی‌ترین کیفیت با نازل‌ترین قیمت است.
ماموریت
1- تولید محصول مورد نیاز مشتری و با مشخصات فنی مورد نظر وی با برترین کیفیت و مناسب ترین قیمت
2- ارائه مشاوره انتخاب صحیح نوع محصول مورد نیاز و شیوه مصرف آن در پروژه
3- اجرای محصولات افزودنی به درخواست مشتری
4- ترمیم پروژه‌های آسیب دیده
5- ارائه خدمات پس از فروش از قبیل تضمین کیفیت محصولات با همکاری بیمه ایران

خط مشی
شرکت بتن شیمی اسپادانا با در نظر گرفتن نیازهای یک شرکت تولیدی، تجاری موفق بنا نهاده شده و با تلفیق دانش روز دنیا همراه با تلاش متخصصین و صرف هزینه های تحقیقاتی و کنترل کیفی فراوان به عنوان یکی از تولید کنندگان افزودنی‌های بتن و مواد شیمیایی ساختمان، خود را متعهد به برآورده کردن الزامات قانونی و همچنین الزامات نظام مدیریت یکپارچه و بهبود مستمر اثر بخشی آن در جهت تامین روز افزون رضایت مشتریان و ذینفعان می‌داند.
لذا استقرار کامل نظام مدیریت یکپارچه در فرایندهایی چون سیستم‌ها و زیرساخت‌های مدیریت، تولید، بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش انواع افزودنی‌های بتن بر پایه استاندارهای ISO 9001:2008(استاندارد مدیریت کیفیت)، ISO 14001:2004 (استاندارد مدیریت محیط زیست) و ISO OHSAS 18001:2007 (استاندارد مدیریت ایمنی و بهداشت) در قالب سیستم مدیریت یکپارچه IMSرا سرلوحه کار خویش قرار داده است.
مدیریت شرکت بتن شیمی اسپادانا بر اساس خط مشی یکپارچه، خود را متعهد به برآورده نمودن موارد ذیل می نماید:
1- بهبود مستمر کیفی محصولات
2- بروز رسانی علم و فناوری تکنولوژی تولید محصول
3- تلاش روزافزون در جهت ارتقاء رضایت مشتریان، نوع آوری و خلاقیت ، تنوع در عرضه محصولات و خدمات، درک صحیح و پاسخگویی مناسب به نیازهای مشتریان
4- ترویج فرهنگ استفاده از افزودنی‌های بتن در عملیات عمرانی با هدف بالا بردن مقاومت سازه و جلوگیری از مشکلات به وجود آمده و به هدر رفتن سرمایه
5- تعهد به رعایت قوانین و الزامات زیست محیطی و انرژی ، پیشگیری و کاهش آلاینده ها و تحت کنترل قرار دادن جنبه های زیست محیطی و جنبه های انرژی
6- تعهد به رعایت قوانین و الزامات ایمنی و بهداشت شغلی ، پیشگیری از مصدومیت و بیماری و کاهش خطرات و تحت کنترل قرار دادن ریسک کار
7- به كارگيري و توسعه منابع انساني شايسته ، توانمند، خلاق و نوآور ، متعهد،‌پاسخگو و وفادار به آرمان ها ، اهداف و ارزش هاي شركت در راستاي خلق سازماني چشم انداز محور، يادگيرنده ، سالم ،‌متعالي و برازنده انسان